דלגו לתוכן הראשי
נתונים נכונים לספטמבר 2026

מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר

מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ · גמל להשקעה · מסלול מניות
אין מספיק נתונים להשוואהמקום 1 מתוך 1

נכון לספטמבר 2026, מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר השיגה תשואה מצטברת של 75.5% בחמש השנים האחרונות — שיא התשואה בקטגוריה (ממוצע הקטגוריה: 75.5%). השוואה ראש בראש מול המתחרה הבולטת.

בשפה פשוטה

כמה הקופה הרוויחה?(תשואה מצטברת, 5 שנים)
75.5%
₪ 10,000 שהיו בקופה לפני 5 שנים שווים היום כ-₪ 17,548.
כמה אתם משלמים?(דמי ניהול מהצבירה)
0.59%
כ-₪ 590 בשנה על כל ₪ 100,000 — מתחת לממוצע הקטגוריה (0.59%).
כמה זה תנודתי?(סטיית תקן)
11.9%
ככל שהמספר גבוה יותר, הערך קופץ יותר בטווח הקצר.

מול הקטגוריה — תשואה מצטברת, 5 שנים

הקופה75.5%
ממוצע75.5%
שיא התשואה75.5%

איך הקופה צמחה לאורך השנים

₪ 10,000 לפני כ-5 שניםשווים היום כ-₪ 17,548
10/211/234/246/259/26

המחשה על בסיס התשואות החודשיות בפועל של הקופה (10/21–9/26), בניכוי דמי ניהול. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.

כל המדדים

תשואה בחודש האחרון3.61%
תשואה מתחילת השנה18.23%
תשואה מצטברת, 3 שנים61.17%
תשואה מצטברת, 5 שנים75.48%
תשואה שנתית ממוצעת, 3 שנים17.25%
תשואה שנתית ממוצעת, 5 שנים11.90%
דמי ניהול מהצבירה0.59%
דמי ניהול מהפקדות0.01%
סטיית תקן11.91%
מדד שארפ0.85
אלפא שנתית3.36%
חשיפה למניות97.0%
חשיפה לחו״ל97.0%
נכסים נזילים98.8%
סך נכסים₪ 262 מיליון
תאריך הקמה2021

שאלות נפוצות על מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר

מה התשואה של מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר?
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר: תשואה מצטברת 75.5% ב-5 שנים (₪ 10,000 → כ-₪ 17,548). תשואה מצטברת ב-5 שנים: 75.5% (₪ 10,000 הפכו ל-₪ 17,548). תשואה שנתית ממוצעת ב-5 שנים: 11.9%, תשואה מצטברת ב-3 שנים: 61.2%, מתחילת השנה: 18.2%, החודש האחרון: 3.61%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
כמה דמי ניהול גובה מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר?
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר: 0.59% מהצבירה — כ-₪ 590 בשנה על כל ₪ 100,000. ממוצע הקטגוריה: 0.59%. דמי ניהול מהצבירה: 0.59% (₪ 590 בשנה על כל ₪ 100,000 · ממוצע בקטגוריה: 0.59%). דמי ניהול מהפקדה: 0.01%, ממוצע דמי הניהול בקטגוריה: 0.59%, הנמוך ביותר בקטגוריה: 0.53%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
איך מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר עומדת מול הממוצע בקטגוריה?
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר: 75.5% ב-5 שנים — מעלממוצע (75.5%), מובילה 75.5%. הקופה שלכם: 75.5%, ממוצע הקטגוריה: 75.5%, המובילה: 75.5%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
כמה תנודתית מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר?
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר: סטיית תקן 11.91%, שארפ 0.85. סטיית תקן: 11.91%, יחס שארפ: 0.85, חשיפה למניות: 254.4%, חשיפה לחו"ל: 254.5%, מסלול: מניות. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
מי מנהל את מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר וכמה נכסים מנוהלים בה?
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר מנוהלת על ידי מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ, ומנהלת נכסים בהיקף ₪ 262. היא משויכת לגמל להשקעה במסלול מניות. הגוף המנהל: מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ, הגוף השולט: מנורה מבטחים החזקות בע"מ, סך נכסים מנוהלים: ₪ 262, הפקדות נטו בחודש האחרון: ₪ 3, סוג המוצר: גמל להשקעה, מסלול: מניות, קופות בקטגוריה: 9. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
איך עוברים ממנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות סחיר לקופה אחרת?
מעבר קופה הוא תהליך דיגיטלי, פשוט וללא עלות. הגוף המנהל החדש מטפל בכל הבירוקרטיה עבורכם. אין צורך למשוך כסף או לפדות כספים. רוצים לבדוק את התנאים שלכם ולבצע מעבר קל? השאירו פרטים, ומתכנן פנסיוני מורשה יחזור אליכם לבדיקה ללא התחייבות. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
למה דמי ניהול משפיעים כל כך על החיסכון?
דמי ניהול = עמלה שנתית מהצבירה. כל שקל לעמלה לא ממשיך לצבור תשואה. אפשר לבדוק כמה אתם משלמים בקופה שלכם מול הממוצע בקטגוריה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
איך יודעים איזו קופה יש לי?
שם הקופה מופיע בדוח השנתי, בתלוש השכר, או באזור האישי של חברת הביטוח/בית ההשקעות. מספיק להקליד שם של גוף מנהל (למשל: הפניקס, מיטב, או אלטשולר) — ואציג לכם את הקופות שלו לבחירה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.