נתונים נכונים לספטמבר 2026
הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח
הראל חברה לביטוח בע"מ · פוליסת חיסכון · מסלול עוקבי מדדים
אין מספיק נתונים להשוואהמקום 3 מתוך 3
נכון לספטמבר 2026, הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח השיגה תשואה מצטברת של -11.3% בחמש השנים האחרונות, לעומת 42.6% בממוצע הקטגוריה ו-88.4% בשיא התשואה. השוואה ראש בראש מול המתחרה הבולטת.
בשפה פשוטה
- כמה הקופה הרוויחה?(תשואה מצטברת, 5 שנים)
- -11.3%
- ₪ 10,000 שהיו בקופה לפני 5 שנים שווים היום כ-₪ 8,866. הפער משיא התשואה: כ-₪ 99,700 על כל ₪ 100,000.
- כמה אתם משלמים?(דמי ניהול מהצבירה)
- 0.61%
- כ-₪ 610 בשנה על כל ₪ 100,000 — מתחת לממוצע הקטגוריה (0.75%).
- כמה זה תנודתי?(סטיית תקן)
- 6.9%
- ככל שהמספר גבוה יותר, הערך קופץ יותר בטווח הקצר.
מול הקטגוריה — תשואה מצטברת, 5 שנים
הקופה
-11.3%
ממוצע
42.6%
שיא התשואה
88.4%
איך הקופה צמחה לאורך השנים
₪ 10,000 לפני כ-5 שניםשווים היום כ-₪ 8,866
המחשה על בסיס התשואות החודשיות בפועל של הקופה (10/21–9/26), בניכוי דמי ניהול. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.
כל המדדים
| תשואה בחודש האחרון | -0.28% |
| תשואה מתחילת השנה | -5.85% |
| תשואה מצטברת, 3 שנים | -6.44% |
| תשואה מצטברת, 5 שנים | -11.34% |
| תשואה שנתית ממוצעת, 3 שנים | -2.19% |
| תשואה שנתית ממוצעת, 5 שנים | -2.38% |
| דמי ניהול מהצבירה | 0.61% |
| דמי ניהול מהפקדות | 0.11% |
| סטיית תקן | 6.93% |
| מדד שארפ | -0.83 |
| אלפא שנתית | -3.48% |
| חשיפה למניות | 0.0% |
| חשיפה לחו״ל | 95.7% |
| נכסים נזילים | 100.0% |
| סך נכסים | ₪ 178 מיליון |
| תאריך הקמה | — |
שאלות נפוצות על הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח
- מה התשואה של הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח?
- הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח: תשואה מצטברת -11.3% ב-5 שנים (₪ 10,000 → כ-₪ 8,866). תשואה מצטברת ב-5 שנים: -11.3% (₪ 10,000 הפכו ל-₪ 8,866). תשואה שנתית ממוצעת ב-5 שנים: -2.4%, תשואה מצטברת ב-3 שנים: -6.4%, מתחילת השנה: -5.8%, החודש האחרון: -0.28%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- כמה דמי ניהול גובה הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח?
- הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח: 0.61% מהצבירה — כ-₪ 610 בשנה על כל ₪ 100,000. ממוצע הקטגוריה: 0.75%. דמי ניהול מהצבירה: 0.61% (₪ 610 בשנה על כל ₪ 100,000 · ממוצע בקטגוריה: 0.75%). דמי ניהול מהפקדה: 0.11%, ממוצע דמי הניהול בקטגוריה: 0.75%, הנמוך ביותר בקטגוריה: 0.55%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- איך הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח עומדת מול הממוצע בקטגוריה?
- הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח: -11.3% ב-5 שנים — מתחת לממוצע (42.6%), מובילה 88.4%. הקופה שלכם: -11.3%, ממוצע הקטגוריה: 42.6%, המובילה: 88.4%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- כמה שווה בשקלים הפער בין הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח למובילה בקטגוריה?
- פספוס תשואה מוערך: כ-₪ 99,700 ב-5 השנים האחרונות בהשוואה לקופה המובילה בקטגוריה (על בסיס צבירה של ₪ 100,000). פספוס תשואה מוערך, בשקלים: ₪ 99,700 (פער של 99.7% מול המובילה · צבירה ₪ 100,000). נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- כמה תנודתית הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח?
- הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח: סטיית תקן 6.93%, שארפ -0.83. סטיית תקן: 6.93%, יחס שארפ: -0.83, חשיפה למניות: 0.0%, חשיפה לחו"ל: 170.3%, מסלול: עוקבי מדדים. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- מי מנהל את הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח וכמה נכסים מנוהלים בה?
- הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח מנוהלת על ידי הראל חברה לביטוח בע"מ, ומנהלת נכסים בהיקף ₪ 178. היא משויכת לפוליסת חיסכון במסלול עוקבי מדדים. הגוף המנהל: הראל חברה לביטוח בע"מ, סך נכסים מנוהלים: ₪ 178, סוג המוצר: פוליסת חיסכון, מסלול: עוקבי מדדים, קופות בקטגוריה: 25. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- איך עוברים מהראל מסלול עוקב מדדי אג"ח לקופה אחרת?
- מעבר קופה הוא תהליך דיגיטלי, פשוט וללא עלות. הגוף המנהל החדש מטפל בכל הבירוקרטיה עבורכם. אין צורך למשוך כסף או לפדות כספים. רוצים לבדוק את התנאים שלכם ולבצע מעבר קל? השאירו פרטים, ומתכנן פנסיוני מורשה יחזור אליכם לבדיקה ללא התחייבות. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
- למה דמי ניהול משפיעים כל כך על החיסכון?
- דמי ניהול = עמלה שנתית מהצבירה. כל שקל לעמלה לא ממשיך לצבור תשואה. אפשר לבדוק כמה אתם משלמים בקופה שלכם מול הממוצע בקטגוריה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
- איך יודעים איזו קופה יש לי?
- שם הקופה מופיע בדוח השנתי, בתלוש השכר, או באזור האישי של חברת הביטוח/בית ההשקעות. מספיק להקליד שם של גוף מנהל (למשל: הפניקס, מיטב, או אלטשולר) — ואציג לכם את הקופות שלו לבחירה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.