דלגו לתוכן הראשי
נתונים נכונים לספטמבר 2026

הראל-קרן י' חדשה

הראל חברה לביטוח בע"מ · פוליסת חיסכון · מסלול אחר
אין מספיק נתונים להשוואהמקום 3 מתוך 4

נכון לספטמבר 2026, הראל-קרן י' חדשה השיגה תשואה מצטברת של 44.8% בחמש השנים האחרונות, לעומת 45.4% בממוצע הקטגוריה ו-53.2% בשיא התשואה. השוואה ראש בראש מול המתחרה הבולטת.

בשפה פשוטה

כמה הקופה הרוויחה?(תשואה מצטברת, 5 שנים)
44.8%
₪ 10,000 שהיו בקופה לפני 5 שנים שווים היום כ-₪ 14,480. הפער משיא התשואה: כ-₪ 8,380 על כל ₪ 100,000.
כמה אתם משלמים?(דמי ניהול מהצבירה)
1.00%
כ-₪ 1,000 בשנה על כל ₪ 100,000 — מתחת לממוצע הקטגוריה (1.43%).
כמה זה תנודתי?(סטיית תקן)
5.6%
ככל שהמספר גבוה יותר, הערך קופץ יותר בטווח הקצר.

מול הקטגוריה — תשואה מצטברת, 5 שנים

הקופה44.8%
ממוצע45.4%
שיא התשואה53.2%

איך הקופה צמחה לאורך השנים

₪ 10,000 לפני כ-5 שניםשווים היום כ-₪ 14,480
10/211/234/246/259/26

המחשה על בסיס התשואות החודשיות בפועל של הקופה (10/21–9/26), בניכוי דמי ניהול. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.

כל המדדים

תשואה בחודש האחרון0.24%
תשואה מתחילת השנה7.69%
תשואה מצטברת, 3 שנים40.35%
תשואה מצטברת, 5 שנים44.80%
תשואה שנתית ממוצעת, 3 שנים11.96%
תשואה שנתית ממוצעת, 5 שנים7.68%
דמי ניהול מהצבירה1.00%
דמי ניהול מהפקדות—
סטיית תקן5.58%
מדד שארפ1.01
אלפא שנתית0.96%
חשיפה למניות52.1%
חשיפה לחו״ל52.3%
נכסים נזילים76.2%
סך נכסים₪ 1,007 מיליון
תאריך הקמה—

שאלות נפוצות על הראל-קרן י' חדשה

מה התשואה של הראל-קרן י' חדשה?
הראל-קרן י' חדשה: תשואה מצטברת 44.8% ב-5 שנים (₪ 10,000 → כ-₪ 14,480). תשואה מצטברת ב-5 שנים: 44.8% (₪ 10,000 הפכו ל-₪ 14,480). תשואה שנתית ממוצעת ב-5 שנים: 7.7%, תשואה מצטברת ב-3 שנים: 40.4%, מתחילת השנה: 7.7%, החודש האחרון: 0.24%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
כמה דמי ניהול גובה הראל-קרן י' חדשה?
הראל-קרן י' חדשה: 1.00% מהצבירה — כ-₪ 1,000 בשנה על כל ₪ 100,000. ממוצע הקטגוריה: 1.43%. דמי ניהול מהצבירה: 1.00% (₪ 1,000 בשנה על כל ₪ 100,000 · ממוצע בקטגוריה: 1.43%). ממוצע דמי הניהול בקטגוריה: 1.43%, הנמוך ביותר בקטגוריה: 0.60%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
איך הראל-קרן י' חדשה עומדת מול הממוצע בקטגוריה?
הראל-קרן י' חדשה: 44.8% ב-5 שנים — מתחת לממוצע (45.4%), מובילה 53.2%. הקופה שלכם: 44.8%, ממוצע הקטגוריה: 45.4%, המובילה: 53.2%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
כמה שווה בשקלים הפער בין הראל-קרן י' חדשה למובילה בקטגוריה?
פספוס תשואה מוערך: כ-₪ 8,380 ב-5 השנים האחרונות בהשוואה לקופה המובילה בקטגוריה (על בסיס צבירה של ₪ 100,000). פספוס תשואה מוערך, בשקלים: ₪ 8,380 (פער של 8.4% מול המובילה · צבירה ₪ 100,000). נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
כמה תנודתית הראל-קרן י' חדשה?
הראל-קרן י' חדשה: סטיית תקן 5.58%, שארפ 1.01. סטיית תקן: 5.58%, יחס שארפ: 1.01, חשיפה למניות: 524.4%, חשיפה לחו"ל: 526.9%, מסלול: אחר. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
מי מנהל את הראל-קרן י' חדשה וכמה נכסים מנוהלים בה?
הראל-קרן י' חדשה מנוהלת על ידי הראל חברה לביטוח בע"מ, ומנהלת נכסים בהיקף ₪ 1,007. היא משויכת לפוליסת חיסכון במסלול אחר. הגוף המנהל: הראל חברה לביטוח בע"מ, סך נכסים מנוהלים: ₪ 1,007, סוג המוצר: פוליסת חיסכון, מסלול: אחר, קופות בקטגוריה: 5. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
איך עוברים מהראל-קרן י' חדשה לקופה אחרת?
מעבר קופה הוא תהליך דיגיטלי, פשוט וללא עלות. הגוף המנהל החדש מטפל בכל הבירוקרטיה עבורכם. אין צורך למשוך כסף או לפדות כספים. רוצים לבדוק את התנאים שלכם ולבצע מעבר קל? השאירו פרטים, ומתכנן פנסיוני מורשה יחזור אליכם לבדיקה ללא התחייבות. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
למה דמי ניהול משפיעים כל כך על החיסכון?
דמי ניהול = עמלה שנתית מהצבירה. כל שקל לעמלה לא ממשיך לצבור תשואה. אפשר לבדוק כמה אתם משלמים בקופה שלכם מול הממוצע בקטגוריה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
איך יודעים איזו קופה יש לי?
שם הקופה מופיע בדוח השנתי, בתלוש השכר, או באזור האישי של חברת הביטוח/בית ההשקעות. מספיק להקליד שם של גוף מנהל (למשל: הפניקס, מיטב, או אלטשולר) — ואציג לכם את הקופות שלו לבחירה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.