נתונים נכונים לספטמבר 2026
הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי
הכשרה חברה לביטוח בע"מ · פוליסת חיסכון · מסלול כללי
מהחלשות בקטגוריהמקום 10 מתוך 12
נכון לספטמבר 2026, הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי השיגה תשואה מצטברת של 38.9% בחמש השנים האחרונות, לעומת 43.1% בממוצע הקטגוריה ו-51.6% בשיא התשואה. השוואה ראש בראש מול המתחרה הבולטת.
בשפה פשוטה
- כמה הקופה הרוויחה?(תשואה מצטברת, 5 שנים)
- 38.9%
- ₪ 10,000 שהיו בקופה לפני 5 שנים שווים היום כ-₪ 13,894. הפער משיא התשואה: כ-₪ 12,680 על כל ₪ 100,000.
- כמה אתם משלמים?(דמי ניהול מהצבירה)
- 0.84%
- כ-₪ 840 בשנה על כל ₪ 100,000 — מתחת לממוצע הקטגוריה (0.96%).
- כמה זה תנודתי?(סטיית תקן)
- 5.8%
- ככל שהמספר גבוה יותר, הערך קופץ יותר בטווח הקצר.
מול הקטגוריה — תשואה מצטברת, 5 שנים
הקופה
38.9%
ממוצע
43.1%
שיא התשואה
51.6%
איך הקופה צמחה לאורך השנים
₪ 10,000 לפני כ-5 שניםשווים היום כ-₪ 13,894
המחשה על בסיס התשואות החודשיות בפועל של הקופה (10/21–9/26), בניכוי דמי ניהול. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.
כל המדדים
| תשואה בחודש האחרון | -0.23% |
| תשואה מתחילת השנה | 5.44% |
| תשואה מצטברת, 3 שנים | 38.11% |
| תשואה מצטברת, 5 שנים | 38.94% |
| תשואה שנתית ממוצעת, 3 שנים | 11.36% |
| תשואה שנתית ממוצעת, 5 שנים | 6.80% |
| דמי ניהול מהצבירה | 0.84% |
| דמי ניהול מהפקדות | 0.00% |
| סטיית תקן | 5.82% |
| מדד שארפ | 0.82 |
| אלפא שנתית | 0.12% |
| חשיפה למניות | 49.4% |
| חשיפה לחו״ל | 41.4% |
| נכסים נזילים | 90.1% |
| סך נכסים | ₪ 3,405 מיליון |
| תאריך הקמה | — |
שאלות נפוצות על הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי
- מה התשואה של הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי?
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי: תשואה מצטברת 38.9% ב-5 שנים (₪ 10,000 → כ-₪ 13,894). תשואה מצטברת ב-5 שנים: 38.9% (₪ 10,000 הפכו ל-₪ 13,894). תשואה שנתית ממוצעת ב-5 שנים: 6.8%, תשואה מצטברת ב-3 שנים: 38.1%, מתחילת השנה: 5.4%, החודש האחרון: -0.23%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- כמה דמי ניהול גובה הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי?
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי: 0.84% מהצבירה — כ-₪ 840 בשנה על כל ₪ 100,000. ממוצע הקטגוריה: 0.96%. דמי ניהול מהצבירה: 0.84% (₪ 840 בשנה על כל ₪ 100,000 · ממוצע בקטגוריה: 0.96%). דמי ניהול מהפקדה: 0.00%, ממוצע דמי הניהול בקטגוריה: 0.96%, הנמוך ביותר בקטגוריה: 0.82%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- האם הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי קופה טובה?
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי: מקום 10 מתוך 12 בפוליסת חיסכון במסלול כללי — מהחלשות בקטגוריה. מהחלשות בקטגוריה, מקום 10 מתוך 12. תשואה מצטברת ב-5 שנים: 38.9% (ממוצע בקטגוריה: 43.1%), תשואה שנתית ממוצעת ב-5 שנים: 6.8%, דמי ניהול מהצבירה: 0.84% (ממוצע בקטגוריה: 0.96%), הגוף המנהל: הכשרה חברה לביטוח בע"מ. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- איך הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי עומדת מול הממוצע בקטגוריה?
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי: 38.9% ב-5 שנים — מתחת לממוצע (43.1%), מובילה 51.6%. הקופה שלכם: 38.9%, ממוצע הקטגוריה: 43.1%, המובילה: 51.6%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- כמה שווה בשקלים הפער בין הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי למובילה בקטגוריה?
- פספוס תשואה מוערך: כ-₪ 12,680 ב-5 השנים האחרונות בהשוואה לקופה המובילה בקטגוריה (על בסיס צבירה של ₪ 100,000). פספוס תשואה מוערך, בשקלים: ₪ 12,680 (פער של 12.7% מול המובילה · צבירה ₪ 100,000). נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- כמה תנודתית הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי?
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי: סטיית תקן 5.82%, שארפ 0.82. סטיית תקן: 5.82%, יחס שארפ: 0.82, חשיפה למניות: 1682.0%, חשיפה לחו"ל: 1408.1%, מסלול: כללי. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- מי מנהל את הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי וכמה נכסים מנוהלים בה?
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי מנוהלת על ידי הכשרה חברה לביטוח בע"מ, ומנהלת נכסים בהיקף ₪ 3,405. היא משויכת לפוליסת חיסכון במסלול כללי. הגוף המנהל: הכשרה חברה לביטוח בע"מ, סך נכסים מנוהלים: ₪ 3,405, סוג המוצר: פוליסת חיסכון, מסלול: כללי, קופות בקטגוריה: 16. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
- איך עוברים מהכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי לקופה אחרת?
- מעבר קופה הוא תהליך דיגיטלי, פשוט וללא עלות. הגוף המנהל החדש מטפל בכל הבירוקרטיה עבורכם. אין צורך למשוך כסף או לפדות כספים. רוצים לבדוק את התנאים שלכם ולבצע מעבר קל? השאירו פרטים, ומתכנן פנסיוני מורשה יחזור אליכם לבדיקה ללא התחייבות. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
- למה דמי ניהול משפיעים כל כך על החיסכון?
- דמי ניהול = עמלה שנתית מהצבירה. כל שקל לעמלה לא ממשיך לצבור תשואה. אפשר לבדוק כמה אתם משלמים בקופה שלכם מול הממוצע בקטגוריה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
- איך יודעים איזו קופה יש לי?
- שם הקופה מופיע בדוח השנתי, בתלוש השכר, או באזור האישי של חברת הביטוח/בית ההשקעות. מספיק להקליד שם של גוף מנהל (למשל: הפניקס, מיטב, או אלטשולר) — ואציג לכם את הקופות שלו לבחירה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.