דלגו לתוכן הראשי
נתונים נכונים לספטמבר 2026קופה סקטוריאלית — עובדי מפעל/גוף מסויים

קרן החיסכון לצבא הקבע מניות

קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל בע"מ · קרן השתלמות · מסלול מניות
אין מספיק נתונים להשוואה

נכון לספטמבר 2026, קרן החיסכון לצבא הקבע מניות השיגה תשואה מצטברת של 78.9% בחמש השנים האחרונות, לעומת 80.0% בממוצע הקטגוריה. השוואה ראש בראש מול המתחרה הבולטת.

בשפה פשוטה

כמה הקופה הרוויחה?(תשואה מצטברת, 5 שנים)
78.9%
₪ 10,000 שהיו בקופה לפני 5 שנים שווים היום כ-₪ 17,891.
כמה אתם משלמים?(דמי ניהול מהצבירה)
0.19%
כ-₪ 190 בשנה על כל ₪ 100,000 — מתחת לממוצע הקטגוריה (0.35%).
כמה זה תנודתי?(סטיית תקן)
11.8%
ככל שהמספר גבוה יותר, הערך קופץ יותר בטווח הקצר.

איך הקופה צמחה לאורך השנים

₪ 10,000 לפני כ-5 שניםשווים היום כ-₪ 17,891
10/211/234/246/259/26

המחשה על בסיס התשואות החודשיות בפועל של הקופה (10/21–9/26), בניכוי דמי ניהול. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.

כל המדדים

תשואה בחודש האחרון0.95%
תשואה מתחילת השנה13.19%
תשואה מצטברת, 3 שנים79.50%
תשואה מצטברת, 5 שנים78.91%
תשואה שנתית ממוצעת, 3 שנים21.53%
תשואה שנתית ממוצעת, 5 שנים12.34%
דמי ניהול מהצבירה0.19%
דמי ניהול מהפקדות—
סטיית תקן11.81%
מדד שארפ1.03
אלפא שנתית0.24%
חשיפה למניות98.7%
חשיפה לחו״ל80.1%
נכסים נזילים87.8%
סך נכסים₪ 1,857 מיליון
תאריך הקמה2008

שאלות נפוצות על קרן החיסכון לצבא הקבע מניות

מה התשואה של קרן החיסכון לצבא הקבע מניות?
קרן החיסכון לצבא הקבע מניות: תשואה מצטברת 78.9% ב-5 שנים (₪ 10,000 → כ-₪ 17,891). תשואה מצטברת ב-5 שנים: 78.9% (₪ 10,000 הפכו ל-₪ 17,891). תשואה שנתית ממוצעת ב-5 שנים: 12.3%, תשואה מצטברת ב-3 שנים: 79.5%, מתחילת השנה: 13.2%, החודש האחרון: 0.95%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
כמה דמי ניהול גובה קרן החיסכון לצבא הקבע מניות?
קרן החיסכון לצבא הקבע מניות: 0.19% מהצבירה — כ-₪ 190 בשנה על כל ₪ 100,000. ממוצע הקטגוריה: 0.35%. דמי ניהול מהצבירה: 0.19% (₪ 190 בשנה על כל ₪ 100,000 · ממוצע בקטגוריה: 0.35%). ממוצע דמי הניהול בקטגוריה: 0.35%, הנמוך ביותר בקטגוריה: 0.19%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
איך קרן החיסכון לצבא הקבע מניות עומדת מול הממוצע בקטגוריה?
קרן החיסכון לצבא הקבע מניות: 78.9% ב-5 שנים — מתחת לממוצע (80.0%). הקופה שלכם: 78.9%, ממוצע הקטגוריה: 80.0%. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
כמה תנודתית קרן החיסכון לצבא הקבע מניות?
קרן החיסכון לצבא הקבע מניות: סטיית תקן 11.81%, שארפ 1.03. סטיית תקן: 11.81%, יחס שארפ: 1.03, חשיפה למניות: 1833.0%, חשיפה לחו"ל: 1487.4%, מסלול: מניות. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
מי מנהל את קרן החיסכון לצבא הקבע מניות וכמה נכסים מנוהלים בה?
קרן החיסכון לצבא הקבע מניות מנוהלת על ידי קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל בע"מ, ומנהלת נכסים בהיקף ₪ 1,857. היא משויכת לקרן השתלמות במסלול מניות. הגוף המנהל: קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל בע"מ, הגוף השולט: הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע"מ, סך נכסים מנוהלים: ₪ 1,857, הפקדות נטו בחודש האחרון: ₪ 42, סוג המוצר: קרן השתלמות, מסלול: מניות, קופות בקטגוריה: 4. נתוני ספטמבר 2026. אין כאן המלצה או ייעוץ.
איך עוברים מקרן החיסכון לצבא הקבע מניות לקופה אחרת?
מעבר קופה הוא תהליך דיגיטלי, פשוט וללא עלות. הגוף המנהל החדש מטפל בכל הבירוקרטיה עבורכם. אין צורך למשוך כסף או לפדות כספים. רוצים לבדוק את התנאים שלכם ולבצע מעבר קל? השאירו פרטים, ומתכנן פנסיוני מורשה יחזור אליכם לבדיקה ללא התחייבות. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
למה דמי ניהול משפיעים כל כך על החיסכון?
דמי ניהול = עמלה שנתית מהצבירה. כל שקל לעמלה לא ממשיך לצבור תשואה. אפשר לבדוק כמה אתם משלמים בקופה שלכם מול הממוצע בקטגוריה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.
איך יודעים איזו קופה יש לי?
שם הקופה מופיע בדוח השנתי, בתלוש השכר, או באזור האישי של חברת הביטוח/בית ההשקעות. מספיק להקליד שם של גוף מנהל (למשל: הפניקס, מיטב, או אלטשולר) — ואציג לכם את הקופות שלו לבחירה. מידע כללי בלבד — לא המלצה או ייעוץ.