השוואת קרנות השתלמות — מסלול מניות
נכון לספטמבר 2026, שיא התשואה ל-5 שנים בקטגוריה הוא של אינפיניטי השתלמות מניות עם 104.5%, לעומת 82.7% בממוצע. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. בהשוואה 21 קופות, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון.
הפער בין המובילה לממוצע במסלול (21.8%) = ₪ 21,760 על כל ₪ 100,000 ב-5 שנים
| # | השוואה | שם הקופה | בדיקה | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 104.5% | 0.59% | ||||
| 2 | 84.6% | 0.71% | ||||
| 3 | 82.9% | 0.63% | ||||
| 4 | 81.2% | 0.55% | ||||
| 5 | 81.1% | 0.67% | ||||
| 6 | 80.6% | 0.53% | ||||
| 7 | 80.1% | 0.49%✓ | ||||
| 8 | 79.0% | 0.49%✓ | ||||
| 9 | 77.6% | 0.53% | ||||
| 10 | 76.1% | 0.58% | ||||
| 11 | 64.8% | 0.50%✓ | ||||
| 12 | 63.1% | 0.68% | ||||
| 13 | — | — | ||||
| 14 | — | 0.49%✓ | ||||
| 15 | — | — | ||||
| 16 | — | — | ||||
| 17 | — | 0.57% | ||||
| 18 | — | 0.49%✓ | ||||
| 19 | — | 0.51% | ||||
| 20 | — | 0.65% | ||||
| 21 | — | — |
2.מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות למעקב
דמי ניהול 0.71%5.ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות למעקב
דמי ניהול 0.67%6.הראל השתלמות מסלול מניות למעקב
דמי ניהול 0.53%7.מגדל השתלמות מסלול מניות למעקב
דמי ניהול 0.49%8.מנורה מבטחים השתלמות מסלול מניות למעקב
דמי ניהול 0.49%11.מנורה מבטחים השתלמות מסלול מניות סחיר למעקב
דמי ניהול 0.50%12.אלטשולר שחם השתלמות מניות למעקב
דמי ניהול 0.68%14.הפניקס השתלמות מניות סחיר למעקב
דמי ניהול 0.49%17.מיטב השתלמות מניות סחיר למעקב
דמי ניהול 0.57%18.הראל השתלמות מניות סחיר למעקב
דמי ניהול 0.49%19.מגדל השתלמות מניות סחיר למעקב
דמי ניהול 0.51%20.מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים מניות סחיר למעקב
דמי ניהול 0.65%לחיצה על ▾ פותחת את השורה "בשפה פשוטה". הדירוג נקבע בין 19 קופות עם נתוני 5 שנים מלאים; קופות צעירות מוצגות ללא דירוג. תשואות בניכוי דמי ניהול, במונחים נומינליים. השוואת אינפיניטי השתלמות מניות מול מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות · דירוג תשואה ל־5 שנים · איך אנחנו מדרגים · גילוי נאות · הבולטות החודש
שאלות נפוצות על השוואת קרנות השתלמות
- מי מובילה בתשואה ל־5 שנים בקרנות השתלמות מסלול מניות?
- נכון לספטמבר 2026, אינפיניטי השתלמות מניות עם 104.5%, לעומת 82.7% בממוצע הקטגוריה. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
- מה ההבדל בין תשואה לדמי ניהול בהשוואת קרנות השתלמות?
- התשואה מראה כמה הקופה הרוויחה בעבר (למשל מצטבר ל־5 שנים). דמי הניהול הם העלות השוטפת על הצבירה — גם פער קטן באחוזים מצטבר לסכום משמעותי לאורך שנים. כדאי להסתכל על שניהם יחד, לא על אחד בלבד.
- כמה קרנות השתלמות מושוות בעמוד הזה?
- בהשוואה 21 קופות במסלול מניות, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון. קופות סקטוריאליות מסומנות בנפרד כשמופיעות.
- מאיפה מגיעים הנתונים — גמל נט?
- כן. איזיגמל מציג נתונים רשמיים שמדווחים לרשות שוק ההון ומתפרסמים במאגרי גמל נט / פנסיה נט. אנחנו לא משנים את המספרים — רק מארגנים אותם להשוואה נוחה בעברית.
- האם ההשוואה היא המלצה או ייעוץ פנסיוני?
- לא. איזיגמל מציג מידע והשוואות בלבד. מעבר בין קופות או התאמה אישית מתבצעים רק דרך בעל רישיון. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
לא בטוחים איזו קופה יש לכם?
יודעים את השם — בדקו לבד ב־30 שניות. לא יודעים — השאירו פרטים, ואנחנו נבדוק בשבילכם.