השוואת קרנות השתלמות — מסלול עוקבי מדדים
נכון לספטמבר 2026, שיא התשואה ל-5 שנים בקטגוריה הוא של מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש עם 38.2%, לעומת 25.6% בממוצע. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. בהשוואה 30 קופות, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון.
הפער בין המובילה לממוצע במסלול (12.6%) = ₪ 12,630 על כל ₪ 100,000 ב-5 שנים
| # | השוואה | שם הקופה | בדיקה | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 38.2% | 0.62% | ||||
| 2 | 33.4% | 0.63% | ||||
| 3 | 19.9% | 0.61% | ||||
| 4 | 18.5% | 0.54%✓ | ||||
| 5 | 10.7% | 0.54%✓ | ||||
| 6 | — | 0.60% | ||||
| 7 | — | 0.66% | ||||
| 8 | — | 0.49%✓ | ||||
| 9 | — | 0.61% | ||||
| 10 | — | 0.61% | ||||
| 11 | — | — | ||||
| 12 | — | 0.47%✓ | ||||
| 13 | — | 0.69% | ||||
| 14 | — | — | ||||
| 15 | — | 0.52%✓ | ||||
| 16 | — | 0.47%✓ | ||||
| 17 | — | 0.58% | ||||
| 18 | — | 0.48%✓ | ||||
| 19 | — | 0.69% | ||||
| 20 | — | 0.70% | ||||
| 21 | — | 0.62% | ||||
| 22 | — | 0.52%✓ | ||||
| 23 | — | — | ||||
| 24 | — | 0.59% | ||||
| 25 | — | 0.54%✓ | ||||
| 26 | — | 0.56%✓ | ||||
| 27 | — | 0.69% | ||||
| 28 | — | 0.62% | ||||
| 29 | — | 0.58% | ||||
| 30 | — | 0.51%✓ |
2.מיטב השתלמות עוקב מדדים גמיש למעקב
דמי ניהול 0.63%3.הפניקס השתלמות עוקב מדדים גמיש למעקב
דמי ניהול 0.61%4.מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) למעקב
דמי ניהול 0.54%5.מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדים - גמיש למעקב
דמי ניהול 0.54%9.אלטשולר שחם השתלמות עוקב מדדים גמיש למעקב
דמי ניהול 0.61%10.אנליסט מסלולית - קרן השתלמות עוקב מדדים - גמיש למעקב
דמי ניהול 0.61%12.הראל השתלמות עוקב מדדים - גמיש למעקב
דמי ניהול 0.47%13.מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדים - גמיש למעקב
דמי ניהול 0.69%15.הראל השתלמות עוקב מדדי אג"ח למעקב
דמי ניהול 0.52%16.הראל השתלמות עוקב מדדים- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) למעקב
דמי ניהול 0.47%17.מיטב השתלמות עוקב מדדי אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) למעקב
דמי ניהול 0.58%18.מגדל השתלמות עוקב מדדי אג"ח למעקב
דמי ניהול 0.48%20.מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדי אג"ח למעקב
דמי ניהול 0.70%21.אנליסט מסלולית - קרן השתלמות עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.62%22.כלל השתלמות עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.52%24.אלטשולר שחם השתלמות עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.59%25.מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.54%26.מיטב השתלמות עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.56%27.מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.69%28.אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.62%29.הפניקס השתלמות עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.58%30.הראל השתלמות עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.51%לחיצה על ▾ פותחת את השורה "בשפה פשוטה". הדירוג נקבע בין 4 קופות עם נתוני 5 שנים מלאים; קופות צעירות מוצגות ללא דירוג. תשואות בניכוי דמי ניהול, במונחים נומינליים. השוואת מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש מול מיטב השתלמות עוקב מדדים גמיש · דירוג תשואה ל־5 שנים · איך אנחנו מדרגים · גילוי נאות · הבולטות החודש
שאלות נפוצות על השוואת קרנות השתלמות
- מי מובילה בתשואה ל־5 שנים בקרנות השתלמות מסלול עוקבי מדדים?
- נכון לספטמבר 2026, מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש עם 38.2%, לעומת 25.6% בממוצע הקטגוריה. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
- מה ההבדל בין תשואה לדמי ניהול בהשוואת קרנות השתלמות?
- התשואה מראה כמה הקופה הרוויחה בעבר (למשל מצטבר ל־5 שנים). דמי הניהול הם העלות השוטפת על הצבירה — גם פער קטן באחוזים מצטבר לסכום משמעותי לאורך שנים. כדאי להסתכל על שניהם יחד, לא על אחד בלבד.
- כמה קרנות השתלמות מושוות בעמוד הזה?
- בהשוואה 30 קופות במסלול עוקבי מדדים, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון. קופות סקטוריאליות מסומנות בנפרד כשמופיעות.
- מאיפה מגיעים הנתונים — גמל נט?
- כן. איזיגמל מציג נתונים רשמיים שמדווחים לרשות שוק ההון ומתפרסמים במאגרי גמל נט / פנסיה נט. אנחנו לא משנים את המספרים — רק מארגנים אותם להשוואה נוחה בעברית.
- האם ההשוואה היא המלצה או ייעוץ פנסיוני?
- לא. איזיגמל מציג מידע והשוואות בלבד. מעבר בין קופות או התאמה אישית מתבצעים רק דרך בעל רישיון. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
לא בטוחים איזו קופה יש לכם?
יודעים את השם — בדקו לבד ב־30 שניות. לא יודעים — השאירו פרטים, ואנחנו נבדוק בשבילכם.