התשואה הגבוהה ביותר ל־3 שנים: פוליסות חיסכון · תלוי גיל
דירוג קופות פתוחות לציבור לפי תשואה 3 שנים, נכון לספטמבר 2026. במקום הראשון: איילון מסלול לבני 50 ומטה עם 56.0%. להשוואה המלאה עם רמזור — עמוד ההשוואה.
דו״ח מעודכן לתאריך: ספטמבר 2026
| # | קופה | תשואה 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
| 1 | איילון מסלול לבני 50 ומטה איילון חברה לביטוח בע"מ | 56.0% | 56.8% | 0.76% |
| 2 | הפניקס לבני 50 ומטה הפניקס חברה לביטוח בע"מ | 54.8% | 60.1% | 0.73% |
| 3 | כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50 ומטה כלל חברה לביטוח בע"מ | 51.0% | 52.7% | 0.64% |
| 4 | איילון מסלול לבני 50 עד 60 איילון חברה לביטוח בע"מ | 48.9% | 49.0% | 0.68% |
| 5 | מנורה מבטחים ביטוח בע"מ לבני 50 ומטה מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | 48.6% | 51.8% | 0.64% |
| 6 | מנורה מבטחים ביטוח בע"מ לבני 50 ומטה (משת) מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | 48.6% | — | 0.61% |
| 7 | מגדל מסלול לבני 50 ומטה מגדל חברה לביטוח בע"מ | 47.2% | 49.4% | 0.69% |
| 8 | הפניקס לבני 50 עד 60 הפניקס חברה לביטוח בע"מ | 46.2% | 49.4% | 0.77% |
| 9 | כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50 עד 60 כלל חברה לביטוח בע"מ | 44.8% | 45.3% | 0.91% |
| 10 | הראל מסלול לבני 50 ומטה הראל חברה לביטוח בע"מ | 44.0% | 45.7% | 0.59% |
| 11 | הראל חברה לביטוח בע"מ מסלול לגילאי עד 50 הראל חברה לביטוח בע"מ | 43.9% | 45.7% | 2.16% |
| 12 | מגדל מסלול לבני 50 עד 60 מגדל חברה לביטוח בע"מ | 42.1% | 43.8% | 0.81% |
| 13 | מנורה מבטחים ביטוח בע"מ לבני 50-60 מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | 41.8% | 44.8% | 0.67% |
| 14 | מנורה מבטחים ביטוח בע"מ לבני 50-60 (משת) מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | 41.8% | — | 0.61% |
| 15 | הראל מסלול לגילאי 50 עד 60 הראל חברה לביטוח בע"מ | 38.8% | 41.1% | 1.81% |
| 16 | הראל מסלול לבני 50 עד 60 הראל חברה לביטוח בע"מ | 38.8% | 41.1% | 0.49% |
| 17 | הכשרה חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50-60 הכשרה חברה לביטוח בע"מ | 37.6% | 37.3% | 0.63% |
| 18 | איילון מסלול לבני 60 ומעלה איילון חברה לביטוח בע"מ | 33.8% | 32.5% | 0.63% |
| 19 | כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 60 ומעלה כלל חברה לביטוח בע"מ | 33.3% | 32.4% | 0.69% |
| 20 | הפניקס לבני 60 ומעלה הפניקס חברה לביטוח בע"מ | 32.8% | 34.1% | 0.75% |
| 21 | מגדל מסלול לבני 60 ומעלה מגדל חברה לביטוח בע"מ | 30.5% | 30.5% | 0.75% |
| 22 | מנורה מבטחים ביטוח בע"מ לבני 60 ומעלה מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | 28.6% | 29.8% | 0.78% |
| 23 | מנורה מבטחים ביטוח בע"מ לבני 60 ומעלה (משת) מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | 28.6% | — | 0.61% |
| 24 | הכשרה חברה לביטוח בע"מ לבני 60 ומעלה הכשרה חברה לביטוח בע"מ | 26.6% | 28.2% | 0.74% |
| 25 | הראל מסלול לגילאי 60 ומעלה הראל חברה לביטוח בע"מ | 25.8% | 25.6% | 0.83% |
| 26 | הראל מסלול לבני 60 ומעלה הראל חברה לביטוח בע"מ | 25.8% | 25.6% | 0.62% |
הדירוג כולל עד 26 קופות פתוחות לכלל הציבור עם נתון זמין למדד זה. קופות סקטוריאליות אינן נכללות. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות. איך אנחנו מדרגים · כל הדירוגים
לא בטוחים איפה הקופה שלכם בדירוג?
בדקו את הקופה שלכם מול המסלול — דירוג, תשואה ודמי ניהול. חינם וללא התחייבות.