השוואת קופות גמל — מסלול אג"ח וסולידי
נכון לספטמבר 2026, שיא התשואה ל-5 שנים בקטגוריה הוא של מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול אשראי ואג"ח עם 29.4%, לעומת 16.4% בממוצע. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. בהשוואה 23 קופות, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון.
הפער בין המובילה לממוצע במסלול (13.0%) = ₪ 13,030 על כל ₪ 100,000 ב-5 שנים
| # | השוואה | שם הקופה | בדיקה | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29.4% | 0.47%✓ | ||||
| 2 | 22.1% | 0.56% | ||||
| 3 | 20.0% | 0.58% | ||||
| 4 | 17.1% | 0.60% | ||||
| 5 | 15.8% | 0.56% | ||||
| 6 | 14.4% | 0.50%✓ | ||||
| 7 | 14.3% | 0.60% | ||||
| 8 | 14.2% | 0.52%✓ | ||||
| 9 | 14.0% | 0.62% | ||||
| 10 | 14.0% | 0.59% | ||||
| 11 | 13.5% | 0.50%✓ | ||||
| 12 | 13.3% | 0.59% | ||||
| 13 | 9.8% | 0.55% | ||||
| 14 | 8.2% | 0.50%✓ | ||||
| 15 | 7.8% | 0.62% | ||||
| 16 | 3.6% | 0.57% | ||||
| 17 | — | 0.62% | ||||
| 18 | — | — | ||||
| 19 | — | 0.51%✓ | ||||
| 20 | — | 0.58% | ||||
| 21 | — | 0.63% | ||||
| 22 | — | 0.60% | ||||
| 23 | — | — |
3.אינפיניטי גמל אשראי ואג"ח למעקב
דמי ניהול 0.58%4.ילין לפידות קופת גמל מסלול אשראי ואג"ח למעקב
דמי ניהול 0.60%6.מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול אשראי ואג"ח למעקב
דמי ניהול 0.50%7.אלטשולר שחם גמל אשראי ואג"ח למעקב
דמי ניהול 0.60%9.אלטשולר שחם גמל אג"ח ממשלות למעקב
דמי ניהול 0.62%10.הפניקס גמל אשראי ואג"ח למעקב
דמי ניהול 0.59%11.הראל גמל מסלול אשראי ואג"ח למעקב
דמי ניהול 0.50%12.אנליסט גמל אשראי ואג"ח למעקב
דמי ניהול 0.59%13.אנליסט גמל אג"ח ממשלות למעקב
דמי ניהול 0.55%14.אינפיניטי גמל אג"ח ממשלות למעקב
דמי ניהול 0.50%15.ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח ממשלות למעקב
דמי ניהול 0.62%16.מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול אג"ח ממשלות למעקב
דמי ניהול 0.57%17.אלפא מור קופת גמל לחיסכון, קופת גמל לתגמולים וקופת גמל אישית לפיצויים - אשראי ואג"ח למעקב
צעירהדמי ניהול 0.62%לחיצה על ▾ פותחת את השורה "בשפה פשוטה". הדירוג נקבע בין 14 קופות עם נתוני 5 שנים מלאים; קופות צעירות מוצגות ללא דירוג. תשואות בניכוי דמי ניהול, במונחים נומינליים. השוואת מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול אשראי ואג"ח מול מיטב גמל אשראי ואג"ח · דירוג תשואה ל־5 שנים · איך אנחנו מדרגים · גילוי נאות · הבולטות החודש
שאלות נפוצות על השוואת קופות גמל
- מי מובילה בתשואה ל־5 שנים בקופות גמל מסלול אג"ח וסולידי?
- נכון לספטמבר 2026, מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול אשראי ואג"ח עם 29.4%, לעומת 16.4% בממוצע הקטגוריה. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
- מה ההבדל בין תשואה לדמי ניהול בהשוואת קופות גמל?
- התשואה מראה כמה הקופה הרוויחה בעבר (למשל מצטבר ל־5 שנים). דמי הניהול הם העלות השוטפת על הצבירה — גם פער קטן באחוזים מצטבר לסכום משמעותי לאורך שנים. כדאי להסתכל על שניהם יחד, לא על אחד בלבד.
- כמה קופות גמל מושוות בעמוד הזה?
- בהשוואה 23 קופות במסלול אג"ח וסולידי, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון. קופות סקטוריאליות מסומנות בנפרד כשמופיעות.
- מאיפה מגיעים הנתונים — גמל נט?
- כן. איזיגמל מציג נתונים רשמיים שמדווחים לרשות שוק ההון ומתפרסמים במאגרי גמל נט / פנסיה נט. אנחנו לא משנים את המספרים — רק מארגנים אותם להשוואה נוחה בעברית.
- האם ההשוואה היא המלצה או ייעוץ פנסיוני?
- לא. איזיגמל מציג מידע והשוואות בלבד. מעבר בין קופות או התאמה אישית מתבצעים רק דרך בעל רישיון. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
לא בטוחים איזו קופה יש לכם?
יודעים את השם — בדקו לבד ב־30 שניות. לא יודעים — השאירו פרטים, ואנחנו נבדוק בשבילכם.