השוואת קופות גמל — מסלול עוקבי מדדים
נכון לספטמבר 2026, שיא התשואה ל-5 שנים בקטגוריה הוא של מיטב גמל עוקב מדדי מניות עם 121.0%, לעומת 84.5% בממוצע. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. בהשוואה 29 קופות, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון.
הפער בין המובילה לממוצע במסלול (36.5%) = ₪ 36,550 על כל ₪ 100,000 ב-5 שנים
| # | השוואה | שם הקופה | בדיקה | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 121.0% | 0.60% | ||||
| 2 | 70.0% | 0.56%✓ | ||||
| 3 | 62.3% | 0.59% | ||||
| 4 | 2.4% | 0.61% | ||||
| 5 | — | 0.61% | ||||
| 6 | — | 0.43%✓ | ||||
| 7 | — | 0.58% | ||||
| 8 | — | 0.61% | ||||
| 9 | — | 0.57%✓ | ||||
| 10 | — | 0.61% | ||||
| 11 | — | 0.57%✓ | ||||
| 12 | — | 0.45%✓ | ||||
| 13 | — | 0.53%✓ | ||||
| 14 | — | 0.64% | ||||
| 15 | — | 0.58% | ||||
| 16 | — | 0.56%✓ | ||||
| 17 | — | 0.50%✓ | ||||
| 18 | — | 0.52%✓ | ||||
| 19 | — | 0.59% | ||||
| 20 | — | — | ||||
| 21 | — | 0.53%✓ | ||||
| 22 | — | 0.66% | ||||
| 23 | — | 0.43%✓ | ||||
| 24 | — | 0.53%✓ | ||||
| 25 | — | — | ||||
| 26 | — | 0.65% | ||||
| 27 | — | — | ||||
| 28 | — | 0.62% | ||||
| 29 | — | 0.62% |
2.אלטשולר שחם עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.56%3.מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.59%4.מיטב גמל עוקב מדדי אג"ח למעקב
דמי ניהול 0.61%14.אלפא מור קופת גמל לחיסכון, קופת גמל לתגמולים וקופת גמל אישית לפיצויים - עוקב מדדים גמיש למעקב
צעירהדמי ניהול 0.64%15.הפניקס גמל עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.58%16.אינפיניטי גמל עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.56%17.הראל גמל- עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.50%18.כלל תמר עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.52%19.אנליסט מסלולית קופת גמל עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.59%21.מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדי מניות למעקב
דמי ניהול 0.53%23.הראל גמל- עוקב מדדי אג"ח למעקב
דמי ניהול 0.43%24.מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדי אג"ח למעקב
דמי ניהול 0.53%28.אינפיניטי גמל עוקב מדדים גמיש למעקב
דמי ניהול 0.62%29.הפניקס גמל עוקב מדדים - גמיש למעקב
דמי ניהול 0.62%לחיצה על ▾ פותחת את השורה "בשפה פשוטה". הדירוג נקבע בין 3 קופות עם נתוני 5 שנים מלאים; קופות צעירות מוצגות ללא דירוג. תשואות בניכוי דמי ניהול, במונחים נומינליים. השוואת מיטב גמל עוקב מדדי מניות מול אלטשולר שחם עוקב מדדי מניות · דירוג תשואה ל־5 שנים · איך אנחנו מדרגים · גילוי נאות · הבולטות החודש
שאלות נפוצות על השוואת קופות גמל
- מי מובילה בתשואה ל־5 שנים בקופות גמל מסלול עוקבי מדדים?
- נכון לספטמבר 2026, מיטב גמל עוקב מדדי מניות עם 121.0%, לעומת 84.5% בממוצע הקטגוריה. הרמזור משקלל גם דמי ניהול ושארפ. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
- מה ההבדל בין תשואה לדמי ניהול בהשוואת קופות גמל?
- התשואה מראה כמה הקופה הרוויחה בעבר (למשל מצטבר ל־5 שנים). דמי הניהול הם העלות השוטפת על הצבירה — גם פער קטן באחוזים מצטבר לסכום משמעותי לאורך שנים. כדאי להסתכל על שניהם יחד, לא על אחד בלבד.
- כמה קופות גמל מושוות בעמוד הזה?
- בהשוואה 29 קופות במסלול עוקבי מדדים, על הנתונים הרשמיים של רשות שוק ההון. קופות סקטוריאליות מסומנות בנפרד כשמופיעות.
- מאיפה מגיעים הנתונים — גמל נט?
- כן. איזיגמל מציג נתונים רשמיים שמדווחים לרשות שוק ההון ומתפרסמים במאגרי גמל נט / פנסיה נט. אנחנו לא משנים את המספרים — רק מארגנים אותם להשוואה נוחה בעברית.
- האם ההשוואה היא המלצה או ייעוץ פנסיוני?
- לא. איזיגמל מציג מידע והשוואות בלבד. מעבר בין קופות או התאמה אישית מתבצעים רק דרך בעל רישיון. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
לא בטוחים איזו קופה יש לכם?
יודעים את השם — בדקו לבד ב־30 שניות. לא יודעים — השאירו פרטים, ואנחנו נבדוק בשבילכם.