התשואה הגבוהה ביותר מתחילת השנה: קרנות פנסיה · מקבלי קצבה
דירוג קופות פתוחות לציבור לפי מתחילת השנה, נכון לספטמבר 2026. במקום הראשון: מסלול בסיסי למקבלי קצבה עם 9.9%. להשוואה המלאה עם רמזור — עמוד ההשוואה.
דו״ח מעודכן לתאריך: ספטמבר 2026
| # | קופה | מתחילת השנה | 5 שנים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
| 1 | מסלול בסיסי למקבלי קצבה אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ | 9.9% | — | 0.18% |
| 2 | מנורה מבטחים פנסיה עוקב מדדים למקבלי קצבה מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ | 9.4% | — | 0.15% |
| 3 | מור פנסיה מקיפה - מסלול בסיסי למקבלי קצבה מור גמל ופנסיה בע"מ | 8.5% | — | 0.19% |
| 4 | מגדל מקפת אישית עוקב מדדים למקבלי קצבה מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | 7.6% | 59.9% | 0.14% |
| 5 | מיטב פנסיה מקיפה עוקב מדדים למקבלי קצבה מיטב גמל ופנסיה בע"מ | 7.5% | — | 0.11% |
| 6 | מיטב פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה מיטב גמל ופנסיה בע"מ | 7.2% | 50.0% | 0.11% |
| 7 | כלל פנסיה מסלול בסיסי למקבלי קצבה כלל פנסיה וגמל בע"מ | 7.1% | 48.4% | 0.14% |
| 8 | מנורה מבטחים פנסיה בסיסי למקבלי קצבה מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ | 6.3% | 49.3% | 0.15% |
| 9 | מגדל מקפת אישית הלכה למקבלי קצבה מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | 6.3% | 49.3% | 0.14% |
| 10 | מגדל מקפת אישית בסיסי למקבלי קצבה מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | 6.2% | 48.0% | 0.14% |
| 11 | מיטב פנסיה מקיפה בסיסי למקבלי קצבה מיטב גמל ופנסיה בע"מ | 6.2% | 48.0% | 0.11% |
| 12 | כלל פנסיה מסלול הלכה למקבלי קצבה כלל פנסיה וגמל בע"מ | 6.0% | 47.0% | 0.14% |
| 13 | הראל פנסיה - בסיסי למקבלי קצבה הראל פנסיה וגמל בע"מ | 5.9% | 44.8% | 0.16% |
| 14 | הראל פנסיה - הלכה למקבלי קצבה הראל פנסיה וגמל בע"מ | 5.6% | 47.3% | 0.16% |
| 15 | הפניקס פנסיה מקיפה - מסלול בסיסי למקבלי קצבה הפניקס פנסיה וגמל בע"מ | 5.5% | 47.1% | 0.14% |
| 16 | מור פנסיה מקיפה עוקבי מדדים עוקב מדדים - למקבלי קצבה מור גמל ופנסיה בע"מ | 5.4% | — | 0.19% |
| 17 | אלטשולר שחם פנסיה מקיפה בסיסי למקבלי קצבה אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ | 5.0% | 46.4% | 0.15% |
| 18 | כלל פנסיה קצבה לזכאים קיימים כלל פנסיה וגמל בע"מ | 5.0% | 40.0% | 0.14% |
| 19 | אלטשולר שחם פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ | 4.9% | — | 0.15% |
| 20 | מסלול קצבה לזכאים קיימים הפניקס פנסיה וגמל בע"מ | 4.8% | 34.4% | 0.14% |
| 21 | מנורה מבטחים פנסיה קצבה לזכאים קיימים מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ | 4.6% | 40.6% | 0.15% |
| 22 | מגדל מקפת אישית קצבה לזכאים קיימים מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | 4.6% | 36.2% | 0.14% |
| 23 | הראל פנסיה - קצבה לזכאים קיימים הראל פנסיה וגמל בע"מ | 4.6% | 34.6% | 0.16% |
| 24 | אלטשולר שחם פנסיה מקיפה למקבלי קצבה קיימים אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ | 4.6% | 47.8% | 0.15% |
| 25 | מיטב פנסיה מקיפה קצבה לזכאים קיימים מיטב גמל ופנסיה בע"מ | 4.0% | 31.4% | 0.11% |
| 26 | מגדל מקפת אישית הלכה למקבלי קצבה קיימים מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | 4.0% | 29.8% | 0.14% |
| 27 | כלל פנסיה למקבלי קצבה קיימים כלל פנסיה וגמל בע"מ | 3.8% | 28.2% | 0.14% |
| 28 | מנורה מבטחים פנסיה מקבלי קצבה קיימים מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ | 3.6% | 24.7% | 0.15% |
| 29 | מגדל מקפת אישית למקבלי קצבה קיימים מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | 3.6% | 28.3% | 0.14% |
| 30 | כלל פנסיה מסלול הלכה למקבלי קצבה קיימים כלל פנסיה וגמל בע"מ | 3.6% | 27.7% | 0.14% |
| 31 | הראל פנסיה - מקבלי קצבה קיימים הראל פנסיה וגמל בע"מ | 3.6% | 28.4% | 0.16% |
| 32 | הפניקס פנסיה מקיפה - מסלול מקבלי קצבה קיימים הפניקס פנסיה וגמל בע"מ | 3.5% | 26.9% | 0.14% |
| 33 | מיטב פנסיה מקיפה מקבלי קצבה קיימים מיטב גמל ופנסיה בע"מ | 3.4% | 27.2% | 0.11% |
| 34 | הראל פנסיה- הלכה למקבלי קצבה קיימים הראל פנסיה וגמל בע"מ | 3.1% | 25.9% | 0.16% |
הדירוג כולל עד 34 קופות פתוחות לכלל הציבור עם נתון זמין למדד זה. קופות סקטוריאליות אינן נכללות. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות. איך אנחנו מדרגים · כל הדירוגים
לא בטוחים איפה הקופה שלכם בדירוג?
בדקו את הקופה שלכם מול המסלול — דירוג, תשואה ודמי ניהול. חינם וללא התחייבות.